Witryna programowa Kandydatki na Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej Adw. Joanny Parafianowicz

Kandydatka na Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej Adw. Joanna Parafianowicz uruchomiła witrynę programową. Witryna działa pod adresem:

http://kandydatkanaprezesanra.pl

W witrynie Kandydatka przedstawia: motywy, które skłoniły ją do kandydowania,  swój program, wykaz odbytych i planowanych wideo debat, skróty i linki do swoich publikacji prasowych, opis swojej praktyki i aktywności społecznej, zwłaszcza utworzonego przez siebie portalu Pokój adwokacki.

Pani Mecenas w sposób nader oryginalny (chociaż nieco kontrowersyjny), wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (jej pomysł spotkał się zarówno z wyrazami sympatii jak i krytyki).

***

Przedstawiając motywy swojego kandydowania, adw. Joanna Parafianowicz pisze:

Osoby ubiegające się o wybór na ważne w danej społeczności stanowiska skłonne są zwykle podkreślać swoją wyjątkowość i wskazywać na te spośród charakteryzujących je cech, które z definicji wynoszą je ponad innych zdając się świadczyć o tym, że ten lub inny kandydat jest: mądrzejszy, lepszy, bardziej doświadczony, posiadający obszerniejszą wiedzę lub rodzinną tradycję.

Tymczasem, powodem, dla którego postanowiłam ubiegać się o wybór na funkcję Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej nie jest towarzyszące mi przekonanie, że jestem inna niż pozostali, lecz przeciwnie:

Jestem taka, jak inni adwokaci. Z pewnością, jak większość z nich.


 

 

Dotychczas swoje witryny programowe otworzyli kandydaci:

 


 

MacLawye®. MacLawye®. MacLawye®. ADWOKATURA
w akcji promującej
szczepienia przeciwko
COVID
(kliknij w monitor i otwórz wideo)
MacLawye®. MacLawye®. MacLawye®.