Czym jest MacLawye®.blog

MacLawye®.blog to prowadzona na platformie WordPress.com wersja tekstowa Magazynu MacLawye®. W zasadzie tekstowa, bo zamieszczamy w tej wersji obrazki tytułowe wpisów. MacLawye®.blog to wszystkie bieżące wpisy umieszczane w Magazynie. Prowadzimy tę wersję dla uławtwienia czytania bieżących wpisów, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych.

MacLawye® z dumą określa się jako Magazyn Ilustrowany. W głównej witrynie zamieszczona jest duża ilość grafiki, slajderów, materiałów wideo. Tak jest i tak będzie. Mimo naszych starań aby witryna główna była responsywna i dostępna zarówno na komputerach jak i tabletach oraz smartfonach, jej walory najlepiej można docenić przeglądając MacLawye®’a na komputerze stacjonarnym o dobrych parametrach.

Dla wszystkich naszych spektatorów, którzy bardziej niż graficzną stroną witryny zainteresowani są jednak czytaniem wpisów, prowadzona jest wersja tekstowa pod adresem http://maclawyer.blog;

Powrót z wersji tekstowej do głównej witryny w pełni graficznej jest prosty. Wystarczy na MacLawye®.blog kliknąć ikonę monitora MacLawye®.